Exclusive Tours s.r.o.

Administrativní pracovník s angličtinou
Tvou hlavní náplní práce bude vystavování a evidence faktur a příprava podkladů pro externí účetní

Pokud splňuješ následující požadavky, láká tě práce na trhu luxusního cestování, chceš pracovat ve společnosti, která má na prvním místě klienty a neustále pracuje na zlepšování svých služeb, pošli nám svůj životopis a fotografii společně s motivačním dopisem, oboje v českém a anglickém jazyce.

Co bude tvá náplň práce

  • Vystavování zálohových faktur a daňových dokladů
  • Evidence přijatých faktur společnosti a zapisování plateb
  • Příprava podkladů pro mzdy
  • Zpracování podkladů ke služebním cestám
  • Úzká spolupráce s externí účetní (výkazy pro statistický úřad, podklady pro DPH apod.)
  • Komunikace se zahraničními partnery

Co od tebe očekáváme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou, ideálně ekonomického zaměření
  • dobrou znalost Excelu a Wordu
  • alespoň základní znalost účetních a daňových předpisů
  • pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
  • anglický jazyk na takové úrovni aby tě nebrzdil při denní komunikaci

Co ti nabízíme

  • přátelský kolektiv mladých lidí, pro které je cílem spokojený klient
  • zaměstnání v kanceláři v centru Prahy blízko Václavského náměstí
  • možnost aktivně se podílet na rozvoji firmy
  • možnost využít zaměstnaneckých letenek a slev od hotelů pro osobní účely
  • práci na plný úvazek
  • služební telefon