Work Service Czech s.r.o.

Operátor v elektrovýrobě od 17.300-23.000,-Kč/měs.
Pro našeho významného klienta, působícího v oblastech spalování, elektroniky, hledáme nové kolegy do pracovního týmu na pozice v elektro výrobě.

Nástup možný: Ihned

Nabízíme:
práce na pracovní smlovu na dlouhodobou spolupráci
15.500,-23.000,-Kč/měsíc - dle pracovního zařazení + 1 800Kč osobní ohodnocení
25 dní dovolené
nadstandardní příplatky za noční či víkendové směny
dle šikovnosti možnost rekvalifikační kurzů a pracovní postup
možnost závodního stravování- příspěvek 55% z ceny jídla ( výběr ze 7 jídel)
občerstvení na pracovišti - fontány na vodu
vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
možnost parkovaní v areálu firmy

Náplň práce:
kompletace drobných elektrosoučástek
lisování/pájení komponentů, drobná montáž

Požadujeme:

SOU se zaměření na techniku/elektro výhodou
práce na obdobné pozici vítána
logické uvažování
jemná motorika
dobrý zrak
pečlivost, zodpovědnost

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 385 151.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!