Work Service Czech s.r.o.

Operátor v elektrovýrobě od 18.300-23.000,-Kč/měs.
Pro našeho významného klienta, působícího v oblastech spalování, elektroniky, hledáme nové kolegy do pracovního týmu na pozice v elektro výrobě.

Nástup možný: Ihned

Nabízíme:

  • práce na pracovní smlovu na dlouhodobou spolupráci
  • 16.500,-23.000,-Kč/měsíc - dle pracovního zařazení + 1.800 Kč osobní ohodnocení
  • každá extra víkendová směna navíc = 500Kč !!
  • příspěvek na stravování 800Kč/měsíčně !!
  • 25 dní dovolené
  • nadstandardní příplatky za noční či víkendové směny
  • dle šikovnosti možnost rekvalifikační kurzů a pracovní postup
  • možnost závodního stravování- příspěvek 55% z ceny jídla ( výběr ze 7 jídel)
  • občerstvení na pracovišti - fontány na vodu
  • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
  • možnost parkovaní v areálu firmy

Náplň práce:

  • kompletace drobných elektrosoučástek
  • lisování/pájení komponentů, drobná montáž

Požadujeme:

  • SOU se zaměření na techniku/elektro výhodou
  • práce na obdobné pozici vítána
  • logické uvažování
  • jemná motorika
  • dobrý zrak
  • pečlivost, zodpovědnost

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte +420 602 385 151.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!