Work Service Czech s.r.o.

Operátor výroby na HPP Brno - 17.500-21.000
obsluha lisů drobná manuální práce kontrola kvality hotových výrobků evidence vadných výrobků

Hledáme pro našeho významného klienta působícího v oblasti Auto-motive šikovné pracovníky do výroby na výrobních strojů/lisu.

Pracovní doba:

12 hodinové směny (ranní 06:00-18:00, odpolední 18:00-06:00) směny se střídají dle pracovního kalendáře, pracuje se tři dny v týdnu

Náplň práce:

obsluha lisů
drobná manuální práce
kontrola kvality hotových výrobků
evidence vadných výrobků

Místo výkonu práce:

Brno - Modřice
autobusová doprava do zaměstnání ZDARMA ( autobus jezdí ze zastávky Úzká nebo od Ústředního hřbitova)

Nabízíme:

práce na HPP, 25 dní dovolené
15.100,- Kč/měs
příplatek za směnnost 1.000,-Kč/měs
výkonnostní BONUS 0-20% ze základní mzdy
BONUS za neabsenci ve výši 1.000,- Kč
příplatek za přesčas 25% z průměrné mzdy
příplatek za noc 10%
příplatek za víkend 10%
příplatek za svátek 100%
příspěvek na stravování-STRAVENKY ve výši 80.- Kč
vstupní lékařská prohlídka hrazena
pracovní obuv zajištěna
zázemí prosperující společnosti
vstřícnost a dlouhodobou spolupráci
místo pracoviště Brno

Požadujeme:

pečlivost, manuální zručnost
dobrý zrak nebo adekvátní pomůcky (brýle, čočky)
spolehlivost a chuť k práci
dochvilnost

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 695 835 , 602 385 151.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!