Zaplo Finance s.r.o.

Specialista oddělení vymáhání pohledávek
- jednání s klienty v prodlení, domlouvání dlužných částek, příprava splátkových kalendářů

Chcete se naučit správně argumentovat a komunikovat s klienty? Přijďte k nám a my Vás vše naučíme!

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti vymáhání nezaplacených pohledávek. Potřebujeme člověka, který se nebojí práce po telefonu a zároveň má etické cítění.

Hlavní pracovní náplní bude telefonické kontaktování klientů, kteří neuhradili včas půjčku. Nový/á kolega/yně musí mít asertivní a pozitivní přístup k práci. Jedná se o OPERÁTORSKOU pozici, která je vhodná i pro absolventy.

Vaším úkolem bude...

  • komunikace s klienty v prodlení
  • vyjednávání a navrhování optimálních podmínek splacení dlužných částek
  • správa informací v klientské databázi, zapisování informací do systému
  • příprava a návrh splátkových kalendářů
  • reporting činnosti nadřízenému

Ideální kandidát by měl mít...

  • zkušenost s vymáháním pohledávek VÝHODOU - ne podmínkou
  • vysokou úroveň ústního a písemného projevu v českém jazyce
  • zodpovědný přístup k práci
  • vytrvalost a odolnost vůči stresu
  • znalost práce s počítačem (MS Office – Excel, Outlook)
  • čistý trestní rejstřík
  • ukončené SŠ vzdělání (maturita podmínkou)

Můžete se těšit na...

  • dlouhodobou spolupráci v zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
  • motivující platové ohodnocení, možnost prémií již ve zkušební době
  • školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • možnost profesního růstu
  • stravenky
  • příspěvek na Multisportovní kartu
  • občerstvení na pracovišti
  • týmové akce
  • zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • nástup dohodou, nejlépe IHNED
  • MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU