PowerJob s.r.o.

Nástrojař Dvořisko
Sháníme spolehlivé muže, kteří budou pracovat na pozici Nástrojař (operátor výměny lisovacích nástrojů). Ochota pracovat v 3 směnném provozu.

Náplň práce:
-zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení – lisy a výrobní linky
-řešení aktuálních havárií ve výrobě
-provádění pravidelné údržby
-účast při modernizaci a vylepšování strojů
-možnost seberealizace
-k dispozici moderně vybavené zázemí - sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje

Požadujeme:
-min. SOU technického směru
-praxe v oboru výhodou
-znalost hydrauliky výhodou - možnost zaškolení ve školicím
středisku Bosch Rexroth
-práce ve vícesměnném provozu
-svářecí průkaz TIG, CO2 – výhodou

Mzda: 100 Kč/hod.

Příplatky za noční 25 Kč/hod, 15 Kč/hod, za práci v rizikovém prostředí 8 Kč/hod.

Možnost ubytování.

Zajišťujeme svozy z Pardubic a Ústí nad Orlicí.

Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka.

ŽÁDÁME UCHAZEČE, ABY ZASLALI ŽIVOTOPIS  EMAILEM NA: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NÁS KONTAKTOVALI TELEFONICKY NA ČÍSLE: +420 775 700 686 V PRACOVNÍ DOBĚ OD 7,30 – 15,30 HOD.