Work Service Czech s.r.o.

Dělník 20.000-34.000 Kč/měs, Brno-Komárov
Hledáme pracovníky na práce ve slévárně. Vhodné především pro fyzicky zdatné muže! Podmínkou je dobrý zdravotní stav a fyzická kondice. Dlouhodobá spolupráce. Nástup možný ihned!

Pracovní doba:

12 hodinové směny (6:00-18:00; 18:00-6:00) nebo 8 hodinové směny (6:00–14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - dle pracovního zařazení
práce není vhodná jako brigáda, jedná se o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • 15.000,-Kč/měs. + osobní ohodnocení až 1.500,-Kč/měs. + docházkový bonus až 1000,-Kč/měs. + kvartální bonus až 15.000,-Kč + příplatek za prostředí 750,-Kč a příplatky dle zákoníku práce
  • za každý přesčas dostanete bonus ve výške 1.000 Kč
  • pro zaměstnance s trvalým bydlištěm vzdáleným více jak 100 Km od místa pracoviště máme příspěvek na ubytování 3000,-Kč/měs. (na pozicích: tavič, strojník, odlévač, vzorkař)
  • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
  • dlouhodobá spolupráce

Náplň práce:

  • zakládání a barvení jader na lince
  • broušení a tryskání odlitků
  • vizuální kontrola finálních výrobků

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a chuť k práci
  • praxe vítána, není podmínkou