PRÁCE NA MÍRU

Administrátor/-ka náboru
MONETA Money Bank

Náplň práce

  • Podílení se na procesu náboru ve spolupráci s náborovým týmem
  • Organizace výběrových řízení (plánování schůzek manažerům, příprava dokumentů, rezervace místností, telefonické kontaktování uchazečů o zaměstnání za účelem pozvání na pohovor, apod.)
  • Administrativní podpora týmu a procesů
  • Práce se systémy
  • Účast na týmových úkolech
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenost v náborových aktivitách pouze výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup
  • Schopnost týmové práce
  • Flexibilita
  • Samostatnost
  • Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu

Nabízíme

  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a 1-5 dní Free Days
  • Dny volna navíc – sick days, parents day atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře