PRÁCE NA MÍRU

Administrativní pracovnice/pracovník
Pardubice

Pracovní náplň:

  • Správa řízené dokumentace.
  • Řízení tvorby a tvorba dokumentace oddělení kvality.
  • Přezkum, řízení revizí, provádění změn, evidence a archivace dokumentů v oblasti kvality.
  • Zajištění identifikace změn dokumentů a aktuální verze dokumentů v oblasti kvality.
  • Zajištění distribuce dokumentů a informací z oblasti kvality napříč nemocnicí.
  • Administrativní činnost v rámci oddělení.

Požadujeme:

  • Minimálně úplné středoškolské vzdělání
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Pečlivost a trpělivost.
  • Znalost práce s počítačem i tištěnými dokumenty (MS Office).
  • Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost samostatné práce. Výhodou schopnost vidět jednotlivé věci v kontextu.
  • Výhodou dovednost psaní „všemi deseti“

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké benefity (zvýhodněné závodní stravování, týden dovolené navíc, sick days a další).
  • Práci u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Místo výkonu práce: Pardubice.
  • Nástup možný ihned.