MARKETING

Obchodní manažer veletrhu
Terinvest, spol. s r. o.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání potenciálních klientů v oboru
  • Péče o stávající klienty
  • Samostatná obchodní jednání
  • Komunikace s mediálními a odbornými partnery veletrhu
  • Marketingová a produkční činnost
  • Související administrativa

Očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Min. 3 roky praxe v obchodní činnosti
  • Dobrá znalost angličtiny umožňující obchodní jednání, další jazyk výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, proklientský přístup
  • Samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • Týmová spolupráce na přípravách veletrhu
  • Pozitivní a aktivní přístup k práci
  • Uživatelská znalost práce na PC – praxe s MS Office
  • ŘP skupiny B
  • Praxe s organizací veletrhů a eventů vítaná

Nabízíme:

  • Zázemí tradiční české společnosti s 25-ti letou tradicí
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Možnost pracovního rozvoje a seberealizace
  • Motivující mzdové ohodnocení

Místo pracoviště: Praha

Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Termín nástupu: září 2017

Zaměstnavatel: Terinvest spol. s r.o., Bruselská 266/14, 120 00 Praha 2