PRÁCE NA MÍRU

Brigáda - Oddělení podpory dodavatelů
CzechInvest

Náplň práce:

  • Aktualizace sektorové databáze dodavatelů (cca 3500 společností)
  • Úprava profilů společností v českém a anglickém jazyce
  • Přidávání nových profilů společností do databáze

Oddělení podpory dodavatelů se zabývá:

  • rozvojem české dodavatelské základny pro zahraniční výrobní investory
  • aktivním vyhledávání českých průmyslových dodavatelů pro nadnárodní společnosti, propojováním českých dodavatelských firem se zahraničními investory

Požadavky na kandidáty:

  • vzdělání technického směru (strojní, elektro, atd.), případně ekonomického směru
  • student vysoké školy, nejlépe ČVUT apod. nebo absolvent
  • anglický jazyk (další jazyk výhodou)
  • pečlivost, samostatnost, systematičnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • možnost stát se profesionálem v dané oblasti a získat jedinečné know-how
  • podílet se na rozvoji investičního prostředí v ČR
  • příjemný pracovní kolektiv

Další informace:

  • Místo výkonu práce CzechInvest Štěpánská 15, 120 00 Praha 2
  • případně práce z domova s pravidelným (1 x týdně) docházením na adresu Štěpánská 15, Praha 2
  • plat 110 Kč/hod
  • termín nástupu od 1.8.2017
  • DPČ (do 20 hodin týdně)
  • pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2017)