PRÁCE NA MÍRU

Pokladní/-k - Brno
MONETA Money Bank

Náplň práce:

  • Aktivně oslovovat stávající klienty banky
  • Doporučovat produkty MONETA Money Bank a odkazovat klienty na prodejní přepážku v souladu s nastavenými cíli
  • Provádět základní servisní činnosti při obsluze klientů
  • Zabezpečovat dotace a odvody hotovosti obchodního místa
  • Provádět bezchybně všechny typy pokladních operací (hotovostní vklady, výběry v Kč a cizích měnách, vytřiďovat neupotřebitelné bankovky a dbát o čistotu hotovosti)
  • Připravovat, kompletovat a archivovat všechny relevantní dokumenty podle pravidel procesních knih
  • Zadávat data do systémů podle pravidel procesních knih
  • Seznamovat se s interními předpisy/postupy vztahujícími se k vykonávané práci, důsledně provádět v nich stanovené kontroly; absolvovat všechna školení určená zaměstnavatelem
  • Aktivně sdílet best practice ohledně pokladních postupů, operací, odkazování apod. Podporovat spolupráci na obchodním místě a v celé oblasti. Pomáhat s adaptací nových bankéřů v oblasti pokladních operací
  • Aktivně spolupracovat s dalšími odděleními MONETA Money Bank při naplňování stanovených obchodních cílů

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (alespoň 1 rok praxe) nebo vysokoškolské vzdělání
  • Komunikační dovednosti, pečlivost
  • Orientace na cíl, orientace na zákazníka
  • Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu
  • Zkušenost v oblasti bankovnictví/finančních služeb výhodou

Nabízíme:

  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a 1-5 dní Free Days
  • Dny volna navíc – sick days, parents day atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře