ČEPS, a.s.

Specialista/ka - junior právník
Máte zájem rozvíjet se v oblasti českého práva jako firemní právník? Do našeho týmu právníků hledáme pečlivého kolegu na novou juniorní pozici. Chcete získat zkušenosti i z práva v energetice?

Náplň práce:

  • Právní podpora odborným útvarům společnosti zejména v oblastech energetického, občanského, obchodního, správního, práva ochrany hospodářské soutěže a veřejných zakázek.
  • Příprava smluv a právních stanovisek zejména v uvedených oblastech práva.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru právo na české právnické fakultě
  • Právní praxi a zkušenosti s energetickým právem - výhodou
  • Minimálně pasivní znalost anglického jazyka - písemná forma (aktivní znalost výhodou)
  • Aktivní a komunikativní přístup, smysl pro týmovou práci, spolehlivost, pečlivost, důslednost, loajalitu, profesionalitu, flexibilitu, ochotu vzdělávat se
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  •  Nástup ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce v sídle společnosti (Praha 10)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + nadstandartní zaměstnanecké benefity
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a další osobní i profesní růst