PRÁCE NA MÍRU

Vedoucí skladu (HPP)
Hodinky 365

Hledáme pečlivého a spolehlivého člověka na pozici vedoucí skladu. Přečtěte si co se od Vás očekává a pokud se s tímto přístupem neztotožňujete, pak tato práce není pro Vás. Pokud naopak cítíte soulad Vašich i našich hodnot, moc rádi Vás přivítáme do výběrového řízení.

  • Nabízíme práci v malém a přátelském kolektivu / 5 týdnů dovolené / vánoční prémie / odměny za dobrou práci / dotace obědů.

Aktuální stav

  • Probíhá příjem životopisů
  • Základní parametry nabízené práce
  • Název pozice: Vedoucí skladu (HPP)
  • Pracovní vztah: HPP
  • Nástup: ihned
  • Mzda: 22.000 - 30.000 Kč / měsíc
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava Vítkovice
  • Pracovní doba: Po - Pá, 7:00 - 15:30h

Náplň práce

  • naplňování naší společné vize: "Doručovat více spokojeností a dělat práci, na kterou můžeme být hrdí"
  • naskladňování zboží (fyzická kontrola zboží, navádění do skladového systému, uskladnění)
  • vyřizování objednávek přijatých přes e-shop
  • veškeré režijní práce související s provozem expedice
  • řešení aktuálních problémů
  • vedení malého týmu lidí, organizace jejich práce, vedení pohovorů
  • zlepšování fungování celého oddělení
  • vedení inventur

Požadavky na uchazeče

  • VŠ vzdělání
  • spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek
  • praxe min. 2 roky na vedoucí pozici
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář níže