TES s.r.o.
 
 
 
 
KONSTRUKTÉR-VÝVOJÁŘ HW/SW
Vývoj slaboproudé elektroniky, příprava výrobních podkladů, příležitostné opravy elektroniky, testování elektrických a diagnostických systémů na zařízení elektráren.

Pro pozici KONSTRUKTÉR - VÝVOJÁŘ ve společnosti TES s.r.o. poskytující inženýrské služby a technickou podporu zejména v oblasti jaderné energetiky  hledáme VŠ/ SŠ elektrotechnického směru.

Požadujeme:elektrotechnické vzdělání, zkušenosti s navrhováním elektronických obvodů, tvorbou dokumentace a navrhováním desek plošných spojů. Orientaci v materiálech DPS, el. obvodech a komponentech. Praktické zkušenosti s měřicími systémy vítány. Znalost práce s MS Office nutná, angličtina výhodou, programovací jazyk C výhodou.

Nabízíme: týmová práce ve stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání včentě jazykových kurzů. Zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, pružná pracovní doba.

Další informace naleznete na www.tes.eu nebo volejte na t. 568 838 431. Životopis a motivační dopis prosím zašlete na urbancova@tes.eu.