MAMINKY A BRIGÁDY

Specialista reklamací/zákaznického servisu
STUDENT AGENCY k.s.

Specialista reklamací a zákaznického servisu na 1/2 úvazek

Máte doma malé děti nebo studujete a hledáte práci na poloviční úvazek, kde bude možné se domluvit na pracovní dobu, která zapadne do Vašich plánů? Chtěli byste si zahrát v práci na detektiva - vyřizovat reklamace klientů, jejich oprávněnost a proč k nim došlo? Na druhé straně také řešit i podněty a pochvaly od klientů a tím pracovat na zlepšení služeb naší společnosti? Máme práci právě pro Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • péče o klienty v rámci autobusové a vlakové dopravy, zpracování jejich požadavků (pochvaly, podněty, reklamace, stížnosti)
  • správa a samostatné řešení reklamací, zastřešení celého reklamačního procesu
  • spolupráce na fungování zákaznického oddělení v rámci autobusové a vlakové dopravy RegioJet
  • spolupráce na zlepšování procesů a zkvalitnění služeb

Co od Vás očekáváme?

  • profesionalitu a opravdovou podporu pro klienty, silné proklientské cítění
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu pomoci
  • komunikativní úroveň AJ

Co Vám nabízíme?

  • práci kterou lehce skloubíte s rodinným nebo studijním životem
  • zajímavou a dynamickou práci
  • spolupráci v přátelském kolektivu
  • možnost seberealizace
  • zaměstnanecké benefity - slevy na produkty společnosti (letenky, zájezdy, jazykové pobyty apod.), kafeterie, dny volna navíc, bonusová dovolená, příspěvek na stravování, věrnostní odměny, jazykové vzdělávání
  • pracoviště v centru Brna
  • práci v režimu po - pá (10:00 - 14:00) na 20 hod/týdně, případně možnost úpravy dle Vašich požadavků
  • mzda 7800-9300 Kč/měsíc