Sittardia s.r.o.

PRODUKTOVÝ A MARKETINGOVÝ MANAŽER
Věnujte se marketingu v reklamní agentuře

Náplň práce:

-zodpovědnost za tvorbu marketingové strategie a celkové firemní identity

-popis případových studií pro oblast Instore, redesign prodejen apod.

-marketing směrem ke stávajícím klientům

-správa obchodně marketingového obsahu na  sociálních sítích a webech

-tvorba marketingových textů (tvorba brožur, newsletterů, článků pro web, marketingové články v médiích)

-marketingový výzkum

-dohled nad testováním nových postupů

-příprava a řízení rozpočtu

Požadujeme:

-znalost marketingu a marketingových nástrojů

-výbornou znalost českého jazyka

-schopnost realizovat vlastní nápady

-komunikační, prezentační a organizační dovednosti

-zájem o grafiku, design, tisk

-praxe v oboru nutností

-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

-zajímavou práci na plný úvazek (HPP, ŽL)

-prostor pro seberealizaci

-další vzdělávání

-pravidelné firemní akce

-zázemí pro oddych – zahrada, sportovní vyžití

-příspěvek na dojíždění

-nápoje na pracovišti zdarma