PRÁCE NA MÍRU

Odborný prodejce nábytku
Kika Nábytek s.r.o.
  • Kika je společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. Kika provozuje celkem 32 obchodních domů v Rakousku a 23 obchodních domů ve střední a východní Evropě.
  • Od podzimu 2013 je Kika součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu.
  • Obchodní dům Kika Nábytek s.r.o. v Čestlicích přijme odborného prodejce / prodejkyni do oddělení malého a zahradního nábytku.

POŽADUJEME:

  • zájem o design a návrhy interiérů
  • znalost práce na PC
  • zkušenost s prodejem nábytku výhodou
  • příjemné vystupování
  • časovou flexibilitu, směny i o víkendech

NÁPLŇ PRÁCE:

  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • odborné poradenství zákazníkovi
  • zajištění a péče o výstavu zboží
  • prezentace zboží na prodejní ploše

NABÍZÍME:

  • motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků
  • profesionální zaškolení a pravidelná školení sortimentu
  • stabilní zaměstnání
  • příjemné pracovní prostředí
  • dodatkovou dovolenou
  • zaměstnanecké slevy na zboží
  • stravenky