PRÁCE NA MÍRU

Recepční – zkrácený úvazek
Vitana a.s.

Koho hledáme?

  • Pozitivní, komunikativní a  ochotnou osobnost jakožto "tvář" naší společnosti, která se nebude bát rozdávat úsměvy jak návštěvám tak svým kolegům.
  • Člověka, který dokáže efektivně řešit náhle vzniklé situace, jelikož když dojde káva, hrozí špatná nálada napříč celou společností :)
  • Nechcete dlouze nikomu vysvětlovat v jaké pracujete společnosti? Chcete se učit nové věci a zároveň hledáte stabilní dlouhodobou spolupráci?
  • Pokud studujete a hledáte fajn práci při škole na pár hodin denně, nebo jste flexibilní maminka, která nechce vypadnout z pracovního procesu, v tom případě hledáme právě Vás.

Požadavky na kandidáta

  • SŠ/ VŠ (vhodné pro studenty vysoké školy a maminky na rodičovské dovolené)
  • Kratší praxe v administrativě podmínkou
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Pozitivní přístup k práci a lidem, příjemné vystupování
  • Samostatnost a proaktivita
  • Ochota a chuť pomoci
  • Komunikativní znalost AJ (B1)
  • Uživatelská znalost PC
  • Základní technické dovednosti spojené s údržbou a provozem kancelářských zařízení
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Dobrá nálada a smysl pro humor

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Péče o návštěvy
  • Telefonická a e- mailová komunikace
  • Správa kancelářských a provozních přístrojů
  • Administrativní podpora HR oddělení, marketingu a vedení společnosti
  • Komunikace napříč společností
  • Pracovní doba: po- pá, 15:00- 17:30h (možná drobná úprava dle dohody)
  • Nástup: 1. 9. 2017

Nabízíme

  • Zázemí stabilní potravinářské společnosti
  • Závodní stravování
  • Multisport karta
  • Mobilní telefon
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Sleva na pobyt na rekreační chatě v Harrachově
  • Možnost profesního růstu

Druh pracovní smlouvy

  • Zaměstnanecký poměr - HPP

Pracovní úvazek

  • Hlavní pracovní poměr - částečný úvazek

Nástup

  • 1.9.2017