MAMINKY A BRIGÁDY

Přepážkový pracovník/ce Karlovy Vary
SPGroup a.s.

POŽADAVKY:
- ukončené SŠ vzdělání;
- znalost AJ mírně pokročilý, RJ výhodou;
- praxe v přímém jednání s klientem výhodou;
- obchodní zkušenosti a zkušenosti z oblasti pojišťovnictví výhodou;
- znalost práce s PC (MS Office);
- komunikační dovednosti, talent pro obchod;
- pozitivní přístup k řešení problémů;
- týmová spolupráce;
- časová flexibilita;
- vyrovnaná stabilní osobnost;
- příjemný vzhled a profesionální vystupování;
- loajalita, flexibilita, odolnost vůči stresu;
- pečlivost.

NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace s klienty (zprostředkovateli) osobně, po telefonu a emailu;
- aktivní nabízení a prodej produktů pojišťovny;
- vyhledávání dalších obchodních příležitostí a nových klientů;
- zodpovídání telefonických osobních i písemných dotazů klientů a zprostředkovatelů;
- práce s provozním systémem;
- případný zástup stálých pracovníků.

NABÍZÍME:
- práce v centru Karlových Varů
- příjemné pracovní prostředí
- profesionální zaškolení
- mzda 100,- Kč/hod

NÁSTUP:
- ihned