MAMINKY A BRIGÁDY

Obsluha pro stánky s kvalitní kávou
KOFI-KOFI servis s.r.o.

Pro pražské  KOFI-KOFI (originální stánky s kvalitní kávou) hledáme usměvavou komunikativní obsluhu.
Náplň práce: Poskytování zákaznického servisu a příjem plateb. Do budoucna možnost zaškolení v baristických dovednostech a přípravě kávy.

Požadujeme:

  • pozitivní a aktivní přístup
  • zodpovědnost, dochvilnost a svědomitost
  • komunikativnost
  • zájem o svět kávy
  • znalost minimálně jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni
  • ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • věk minimálně 18 let

Nabízíme:

  •  práci ve skvělém kolektivu
  •  dobré platové podmínky, bonusy a růst mzdy při postupu na post baristy
  •  naučíme tě jak pracovat s kávou, jak šlehat mléko a jak udělat lidi o něco šťastnějšími
  •  další široké možnosti vzdělávání se v kávovém světě
  •  ideální brigádu ke studiu
  • dýška od našich skvělých zákazníků
  • Mzda: 75-150 Kč/hod.

Znalosti ze světa kávy a baristické dovednosti nejsou podmínkou. Naopak, nepopsané listy jsou vítány. Rádi Vás vše naučíme.