PRÁCE NA MÍRU

FINANČNÍ ÚČETNÍ
Nemosok

Popis pozice:
 1)  pořizování a účtování vydaných faktur za poskytnuté služby
 2) evidence zálohových faktur a faktur za služby
 3)  kontrola a účtování pokladních dokladů
 4)  zastupování pokladní v době nepřítomnosti
 5)  pořizování interních dokladů
 6)  zpracování podkladů pro měsíční závěrku.

Nabízíme:

  • Individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci v příjemném kolektivu

Požadujeme

  • Ukončené odborné vzdělání
  • Praxe v oboru minimálně 5 let

Znalost:

  • Zákona o účetnictví – vyhláška č.500/2002 sb.
  • Zákona o daních z příjmů – č.586/1992 sb.
  • Zákona o DPH – č.235/2004 sb.

Dodatečné informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, relaxační masáže, sportovní a kulturní vyžití v Sokolovském regionu, slevové vouchery – např. kosmetické služby, právní služby, IT služby, nebo např. možnost využití Apartmánů Engadin na Božím Daru. Program zaměstnaneckých benefitů je spuštěn od 1. 7. 2011 a nadále se rozšiřuje a dle sezónní nabídky aktualizuje.

Výběrové řízení

  • Strukturovaný životopis a kopii kvalifikačních dokladů zašlete skrze tlačítko ODPOVĚDĚT.