PRÁCE NA MÍRU

Automechanik
THERMOSERVIS - TRANSPORT

Milujete nákladní auta a práci s nimi?

  • Pokud ano, zavedená nákladní autodoprava v Brně, zabývající se především přepravou sypkých materiálů, hledá právě Vás - AUTOMECHANIKY.

Informace o pracovním místě:

  • místo práce: Roviny 4, 643 00 Brno,
  • druh pracovního poměru: práce na plný úvazek,
  • nabízený plat: 20.000,- - 24.000,-/měsíc.

Náplň práce:

  • opravy nákladních a osobních vozidel.

Požadavky na zaměstnance:

  • kladný vztah k autodopravě,
  • praxe v oboruminimálně 3 roky,
  • samostatnost, spolehlivost, loajalita,
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilita,
  • schopnost pracovat v týmu a ochota učit se nové věci,
  • minimálně základní znalosti oprav nákladních vozidel.

Nabízíme:

  • dlouhodobá perspektiva v zázemí stabilní společnosti,
  • práce v moderním prostředí firmy,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • týdenní dovolená pro celou rodinu v Jeseníkách zdarma.

Stručná charakteristika firmy:

  • THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. je společnost zabávající se nákladní autodopravou a to především přepravou sypkých materiálů.