PRÁCE NA MÍRU

PRÁCE V ČOKOLÁDOVNĚ
AVEC trade CZ

Dátum turnusu:

  • 30.07.2017 - 02.09.2017

Miesto výkonu práce:

  • Olomoucký kraj, Olomouc, Česká republika

Mzda (brutto):

  • 14.600 Kč + zákonné príplatky, nadčasy.

Druh pracovného pomeru:

  • Možnosť dlhodobej i krátkodobej práce formou 4 týždňových turnusov.
  • ​​​​​​​Trojzmenná prevádzka s možnosťou nadčasov.

Náplň práce:

  • práce pri čokoládach, figúrkach, čokoládových produktov,
  • pomocné práce (balenie, triedenie, etiketovanie),
  • práca pri páse, alebo jednoduchá obsluha strojov,
  • 8 a12 hodinové smeny.

Požiadavky:

  • potrebný platný preukaz pre prácu s potravinami,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • manuálna zručnosť,
  • ochota pracovať na zmeny.

Ponúkame:

  • zálohy v priebehu turnusu v hotovosti,
  • výplata po ukončení turnusu taktiež v hotovosti,
  • doprava zadarmo,
  • strava na pracovisku zabezpečená, 55 % príspevok na stravovanie,
  • bonusový program navyše.

Ubytovanie:

  • Ubytovanie poskytované bezplatne v blízkosti miesta výkonu práce.

Vhodná pre:

  •     ženy