PRÁCE NA MÍRU

Klientský pracovník/-ice - Beroun
KBC
  • Československá obchodní banka patří mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu a je držitelem prestižních ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele. Staňte se součástí našeho úspěchu.
  • Jste rádi v kontaktu s lidmi, baví Vás komunikace a láká obchod? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!

Pracovní náplň:

  • aktivní vytváření vztahu s klienty a péče o klienty ČSOB
  • aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB
  • plnění obchodních výsledků a plánů
  • zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací
  • práce s pokladní hotovostí
  • Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • pozitivní vztah k lidem
  • výrazné obchodní předpoklady
  • dobré komunikační schopnosti
  • cílevědomost a zájem o sebevzdělávání
  • výhodou komunikativní znalost anglického nebo jiného světového jazyka

Nabízíme Vám:

  • práci na HPP
  • výjimečnou příležitost získat zkušenosti v bankovní oblasti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém
  • 3 dny zdravotního volna