MAMINKY A BRIGÁDY

Řidič(ka) na zástupy - Praha (DPP)
AeskuLab k.s.

Do naší společnosti, hledáme na výpomoc řidiče nebo řidičku na zástupy. Aktuálně, během prázdnin a září, se jedná o práci po - pá, v čase cca 7:30 - 14 hod. V případě vzájemné spokojenosti je zde možnost nárazové spolupráce i dále - jako záskoky za dovolené a nemoci.

Práce je vhodná pro studenty, maminky na rodičovské, důchodce nebo pracující, kteří mají jen odpolední směny.

Náplň práce:

  • zastupování stálých řidičů na jednotlivých svozových trasách v regionu Praha a středočeský kraj
  • zajištění svozu vzorků a materiálu ze zdravotnických zařízení ke zpracování do laboratoře
  • svoz výsledků a materiálu z laboratoře zpět do zdravotnických zařízení v regionu
  • komunikace s klienty/lékaři laboratoře - zprostředkování požadavků na přidělené svozové trase

Požadujeme:

  • bydliště Praha
  • řidičský průkaz skupiny B + praxe v řízení osobního automobilu
  • dobré řidičské schopnosti - aktivní řidič
  • zkušenosti ve zdravotnictví výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • odolnost vůči stresu
  • spolehlivost, zodpovědnost, vstřícné jednání a slušné vystupování
  • nástup ihned

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní úvazek: práce na DPP
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • Praha-Vokovice