Práce pro lepší BUDOUCNOST

Asistent/asistentka prodejního týmu Brno
Zájezdy.cz, a.s.

Hledáme posily na letní měsíce do našeho prodejního týmu. Jste komunikativní a umíte naslouchat? Máte obchodního ducha? Rádi se naučíte něco nového? Pak jste ideální kandidát na pozici asistent/asistentka prodejního týmu. Staňte se součástí společnosti Zájezdy.cz a získejte zkušenosti v jedné z největších cestovních agentur na českém trhu.

Náplň práce:

  • prodej zájezdů, vytváření nabídek, rezervací
  • poradenství v oblasti cestování
  • telefonická, emailová i osobní komunikace s klienty
  • administrativní zpracování a samostatné vedení obchodních případů
  • klientský prodejní a poprodejní servis
  • komunikace s cestovními kancelářemi
  • nejedná se o aktivní prodej, pracujeme s přijatými objednávkami od klientů

Očekáváme:

  • výborné komunikační schopnosti, příjemný projev v českém jazyce
  • schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • motivaci a chuť dosahovat nejlepších výsledků
  • ochotu učit se novým věcem
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • vhodné pro studenty VŠ
  • znalost cizích jazyků není nutná
  • praxe v cestovní kanceláři či agentuře výhodou

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti

- možnost spolupráce i mimo letní měsíce
- šikovné asistenty zaměstnáme i v dalších letech, můžete se k nám vracet
- kariérní růst aneb z asistenta prodejcem, team leaderem a vedoucím
- kratší týdenní úvazky

zvýhodněné ceny dovolené pro zaměstnance
zaškolení a získání zkušeností v cestovním ruchu
možnost potvrzení praxe do školy

Místo výkonu práce: Brno, Veselá 199/5a
Typ pracovního vztahu: práce na dobu určitou, DPP
Termín: IHNED – září (případně dle dohody)