Work Service Czech s.r.o.

Operátor výroby - Bzenec 15.500-17.500,-Kč/měs
Hledáme zaměstnance na pomocné operátorské pozice do firmy v Bzenci a Uherském Hradišti. Jedná se o významného klienta působícího v oblasti elektroprůmyslu. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny (pracovní fond cca 164 hod), V

Hledáme zaměstnance na pomocné operátorské pozice do firmy v Bzenci a Uherském Hradišti. Jedná se o významného klienta působícího v oblasti elektroprůmyslu.

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny (pracovní fond cca 164 hod), VÍKENDY VOLNÉ. Termín nástupu: Ihned

Místo výkonu práce: Bzenec

Náplň práce:

obsluha lisu plastových odlitků

Nabízíme:

87-89,- Kč/hod
na HPP , nárok na 20 dní dovolené
osobní ohodnocení 0-15% z hrubé mzdy dle rozhodnutí nadřízeného
příplatek za práci přesčas 50% z hrubé mzdy
příplatek za práci v noci 10% ( práce od 22.00 do 6.00 )
další příplatky dle ZP
příspěvky na stravování ve výši 55%
dotovaná autobusová doprava do zaměstnání - autobusová doprava zajištěna na každou vaši směnu
prácovní doba PO-PÁ

Požadujeme:

dlouhodobá spolupráce
spolehlivost
pečlivost
dobrý zrak
manuální zručnost
věk min. 18 let
zkušenost s kontrolou kvality výhodou!

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 695 835.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!