Práce pro lepší BUDOUCNOST

Asistentka back office - brigáda - až 140 Kč/h
bydletekvalitne s.r.o.

Požadujeme:

  • samostatná a pracovitá osobnost
  • smysl pro detail, organizační schopnosti, logické uvažování
  • spolehlivost, rychlost, přesnost
  • student-ka ekonomického nebo právního směru výhodou
  • anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • práce pro jednu z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST
  • nadstandardní finanční ohodnocení až 140 Kč / hod.
  • perfektní příležitost pro získání praxe
  • kariérní a osobnostní růst
  • dlouhodobá spolupráce
  • mladý přátelský kolektiv
  • plně vybavená moderní kancelář v centru Prahy

Pracovní náplň:

  • komplexní výpomoc napříč společnosti
  • administrativní činnost
  • práce s databázemi
  • pravidelná komunikace s klienty
  • výpomoc se zajištěním správy nemovitostí
  • drobné pochůzky (pošta, banka, katastr...)
  • operativní plnění úkolů zadané nadřízeným
  • Praha – Vinohrady