Dunross s.r.o.

Vedoucí realizace prodeje
Pro našeho klienta, společnost provozující velko i maloobchodní prodej elektromateriálu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí realizace prodeje.

Náplň práce:

  • poskytování kvalifikovaného poradenství a zákaznického servisu v oboru elektro
  • pomoc při výběru produktů
  • přijímání objednávek a jejich následné zpracování
  • zpracování cenových nabídek dle požadavků stávajících nebo potencionálních zákazníků
  • péče o stávající zákazníky
  • vedení týmu dvou lidí

Požadujeme:

  • znalost elektroinstalačního materiálu
  • obchodní zkušenosti v oblasti velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem
  • SŠ vzdělání (elektrotechnický směr výhodou)
  • uživatelská znalost MS Office (SAP výhodou)
  • vstřícné a slušné vystupování
  • komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • vytrvalost, schopnost navazovat a udržovat dlouhodobý vztah se zákazníkem

Nabízíme:

  • budete součástí stabilní a stále prosperující společnosti
  • interní vzdělávací programy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • slevy na firemní produkty
  • stravenky
  • další zaměstnanecké benefity