IXPERTA s.r.o.

IT TESTER
Od března má IXPERTA ve Škodovce svůj tým, který testuje automobily a jejich komponenty. Protože se tomuto týmu daří, hledáme pro něj další posilu, konkrétně zkušeného manuálního testera.

CO DĚLÁ NÁŠ TÝM?

Od března má IXPERTA ve Škodovce svůj tým, který testuje automobily a jejich komponenty.

Jednoduše řečeno, kolegové testují systémy "palubních počítačů" aut nové generace a jejich propojení s komponenty vozidel. Svými podněty se podílí i na jejich vývoji a mají tak možnost ovlivnit finální podobu zákaznického portálu, mobilních aplikací i samotného systému v autech. Díky tomu se dostanou k práci s auty s nejmodernější výbavou, čas od času se v nich v rámci testování i projedou. V některých nových modelech seděli naši kolegové mnohem dříve, než byly oficiálně představeny a uvedeny na trh.

Protože se tomuto týmu daří, hledáme pro něj další posilu, konkrétně zkušeného manuálního testera.

V ČEM SPOČÍVÁ PRACOVNÍ NÁPLŇ?

  • Analýza funkční specifikace, následně návrh a realizace testovacích scénářů
  • Provádění unit testů a integračních testů
  • Reportování výsledků testů manažerovi

JAKÉ MÁME POŽADAVKY?

  • Zkušenost z celého životního cyklu testování (analýza, návrh, realizace, exekuce testů, reportování výsledků)
  • Dobrá znalost procesu testování (role, kompetence, aktivity, vstupy/výstupy atd.)
  • Technické zaměření a zájem o IT: nepožadujeme znalost konkrétních technologií a testovacích nástrojů, výhodou by byla znalost Pythonu a Selenia
  • Ideálně zájem o automobily – není ale podmínkou
  • Pečlivost, vynalézavost, důslednost
  • Aktivní znalost angličtiny na běžné komunikační úrovni

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • Možnost podílet se na nadějně nastartovaném projektu, který pracuje s moderními technologiemi z automotive oblasti dřív, než se dostanou na trh.
  • Může to znít jako klišé, ale nabízíme šanci stát se součástí týmu plného mladých, energických a pozitivních lidí.
  • Možnost každodenního svozu z Prahy a zpět.
  • Částečně flexibilní pracovní dobu.
  • Firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, firemní akce,…
  • Možnost občasných krátkodobých pracovních cest do zahraničí.
  • Datum nástupu dle oboustranné domluvy.
  • Hlavní pracovní poměr, dlouhodobou spolupráci.