JPS s.r.o.

PRODUCT MANAGER A VEDOUCÍ ODDĚLENÍ- ZUBNÍ TECHNIKA
Do našeho kolektivu přijmeme obchodně, technicky a organizačně schopného kolegu na pozici PRODUCT MANAGER A VEDOUCÍ OBCHODNÍHO A SERVISNÍHO ODDĚLENÍ – ZUBNÍ TECHNIKA

Náplň práce

  • vedení menšího obchodního a servisního týmu
  • zodpovědnost za celé produktové portfolio
  • zodpovědnost za celkové plnění plánů prodeje, aktivit  a budgetu
  • komunikace s dodavateli a obchodními partnery
  • strategické vedení divize
  • příprava výstav a účast na nich
  • zodpovědnost za marketing svěřeného oddělení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomického, obchodního nebo biomedicínckého zaměření)
  • výbornou znalost AJ
  • úspěšnou předchozí praxi s vedením obchodního týmu
  • znalost práce na PC a manuální zručnost
  • řidičský průkaz skup. B
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, důkladnost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • reprezentativní vystupování a obchodní schopnosti, cit pro obchod
  • ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení v tuzemsku i v zahraničí

Nabízíme

  • práci pro renomovanou českou firmu s dlouholetou tradicí na trhu
  • odborné zaškolení, školení obchodních dovedností, osobnostní rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • kvalitní technické zázemí
  • stravenky, sick-days
  • pracoviště na Praze 5 – Malá Ohrada
  • možnost práce na HPP nebo ŽL