JPS s.r.o.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SPECIALISTA - DENTÁLNÍ MATERIÁLY
Do našeho kolektivu přijmeme novou kolegyni na pozici obchodní zástupce.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SPECIALISTA - zastoupení pro záchovnou stomatologii (region JIŽNÍ ČECHY)

Náplň práce:

  • celková odpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřeném regionu
  • výkon vlastní prodejní aktivity u potenciálních a stávajících zákazníků
  • obchodní činnost na základě požadavků a potřeb dle pokynů nadřízených
  • vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech
  • podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti, případně na jejich aktivním vyhledávání
  • komunikace s klinikami

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnictví výhodou)
  • úspěšnou praxi v obchodu (stomatologická oblast výhodou, event. kosmetika či drogistické zboží)
  • platný řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou
  • aktivní a pozitivní přístup, průbojnost a zdravou asertivitu
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, důkladnost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti
  • reprezentativní vystupování a obchodní schopnosti, cit pro obchod
  • ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení
  • bydliště ideálně na Písecku, Strakonicku nebo Plzeňsku

Nabízíme:

  • přátelský a dynamický tým
  • zázemí stabilní české firmy s dlouholetou tradicí
  • produkty pouze renomovaných a žádaných značek
  • odborné zaškolení
  • motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • práci na ŽL