JPS s.r.o.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - PRODEJ DENTÁLNÍ TECHNIKY
Do našeho kolektivu přijmeme technicky zaměřeného obchodníka pro prodej dentální techniky, region Čechy.

Náplň práce:

  • celková zodpovědnost za plnění plánu prodeje a aktivit ve svěřené oblasti
  • prodejní aktivity a odborná podpora u stávajících zákazníků (stomatologů, implantologů, ortodontistů, apod.)
  • prodejní aktivity u potenciálních zákazníků
  • spolupráce s ostatními kolegy při plnění cílů
  • poradenství, odborné instalace, školení, podpora a po-prodejní servis u zákazníků
  • podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mladém, dynamickém a přátelském týmu
  • práci pro renomovanou firmu s dlouholetou tradicí na trhu
  • odborná školení v zahraničí, osobnostní rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • kvalitní technické zázemí
  • práci na ŽL

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (optimálně VŠ biomedicínského směru)
  • výhodou zájem o lékařské přístroje (rentgeny, soupravy, ultrazvuky apod.)
  • úspěšnou obchodní praxi min. 2 roky
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skup. B
  • vlastní automobil výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • reprezentativní vystupování a obchodní schopnosti, cit pro obchod
  • ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení v tuzemsku i v zahraničí