PRÁCE NA MÍRU

Dlouhodobá brigáda pro HR marketing
KBC

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Popis pozice:

  • interní a externí komunikace v rámci oddělení HR
  • podpora marketingové strategie oddělení náboru
  • tvorba marketingových materiálů ve formě obrázků, videí
  • práce s moderními technologiemi

Požadujeme:

  • velmi dobrá schopnost komunikace
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • zkušenosti v oblasti marketingu

Výhodou je:

  • schopnost editace videí, obrázků a dalších materiálů
  • studium digitálních kanálů / marketingu apod.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Možnost získat zkušenosti v oboru komunikace a marketingu
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v přátelském prostředí