MAMINKY A BRIGÁDY

Administrativní podpora - Praha
Siemens s.r.o.

  • Poradíte si s různými administrativními úkoly?
  • Baví Vás práce s PowerPointem a poradíte si se základními funkcemi v Excelu?
  • Využíváte rádi angličtinu a ovládáte plynule češtinu?
  • Jste proaktivní, spolehlivost a pečlivost je Vám vlastní?

Přidejte se k nám!

Jedná se o spolupráci formou DPP/DPČ na cca 80 hodin měsíčně.

Náplní Vaší práce bude zejména

  • administrativní podpora oddělení inovací
  • administrativa související se správou systémů jakosti a životního prostředí
  • příprava a tvorba podkladů a prezentací, příležitostně také drobné překlady
  • podpora kolegů v týmu

Těšit se můžete zejména na

  • zajímavou pracovní náplň a získání nových zkušeností
  • využití cizích jazyků
  • příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu rozvoji

Měl/a byste mít

  • dokončené SŠ vzdělání (student/ka VŠ)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost MS Office
  • dobré komunikační dovednosti
  • pečlivý a spolehlivý přístup
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Dále Vám nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci formou DPP/DPČ na cca 80 hodin měsíčně
  • flexibilní pracovní dobu
  • široké a stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost růstu
  • moderní pracoviště přímo u metra Stodůlky