Práce pro lepší BUDOUCNOST

SBĚR PETIČNÍCH PODPISŮ
SPGroup a.s.

Máte chuť podpořit Vratislava Kulhánka jako kandidáta na prezidenta? Chcete si vydělat zajímavé peníze? Chcete pracovat samostatně a v době, kterou si sami zvolíte?

Výborně! Co vás čeká?

Činnosti sběrače petičních podpisů:

  • Aktivní oslovování osob za účelem vyplnění petičního archu pro prezidentskou volbu.
  • Představení pana Vratislava Kulhánka jako kandidáta na prezidenta, osobnosti s širokými zkušenostmi z businessu a sportovce.
  • Rozdávání letáků a propagačních materiálů spojených s prezidentskou kampaní
  • Samostatná aktivita, možnost pracovat kdykoli a kdekoli.

Požadujeme:

  • Věk minimálně 16 let
  • Kvalitní komunikativní schopnosti, časovou flexibilitu, zodpovědnost k práci
  • Poctivost a spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík

Výhodou:

  • Zkušenost se sběrem podpisů
  • Časová flexibilita a zaměření na výkon
  • Snaha spolupracovat dlouhodobě

Nabízíme:

  • Práci na prezidentské kampani
  • Možnost pracovat kdekoli v rámci ČR
  • Při stabilní spolupráci možnost odměny v řádech desítek tisíců korun měsíčně
  • Výkonová odměna 20 Kč za unikátní podpis na petičním archu
  • Uhrazení nákladů na propagační předměty, které pomohou ulehčit sběr podpisů (max 20 Kč / předmět)
  • Výplata vždy 1x měsíčně
  • Možnost navazující práce na pravidelných kontinuálních projektech
  • Práce možná na DPP nebo živnostenský list

Pro koho je práce vhodná:

  • Podnikatelé a podnikaví lidé
  • Osoby na mateřské dovolené / rodičovské dovolené
  • Studenti
  • Důchodci
  • Pracující – možnost aktivního přivýdělku
  • Nezaměstnaní