Hofmann Wizard s.r.o.

ASISTENT KONSTRUKCE S NJ
Máte vzdělání technického směru a skvěle ovládáte němčinu? Chcete být součástí profesionálního týmu konstruktérů a podílet se na vývoji strojů u špičky v oboru? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Úspěšná mezinárodní společnost se strojním zaměřením hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: ASISTENT KONSTRUKCE S NJ

Náplň práce:

  • Zpracovávání konstrukčních výkresů a dokumentace
  • Zadávání technických dat do systému SAP
  • Příprava podkladů pro konstrukci
  • Administrativní podpora týmu
  • Pomoc při konstrukčních pracích

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost NJ, AJ výhodou
  • Znalost čtení a zpracování výkresové dokumentace
  • Znalost práce na PC - MS Office, systém SAP a znalost 3D CAD systémů výhodou

Nabízíme:

Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
Motivující mzdové ohodnocení
Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje)
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Neváhejte mne kontaktovat emailem: Anna.Lhotova@hofmann-personal.cz nebo telefonicky: 702 168 011.