Hofmann Wizard s.r.o.

Elektro konstruktér
Máte zkušenosti s elektro projektováním? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete být součástí profesionálního týmu konstruktérů a podílet se na vývoji automatických strojů u špičky v oboru? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Úspěšná mezinárodní společnost se strojním zaměřením hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRO KONSTRUKTÉR

Náplň práce:

  • Konstrukce elektrického vybavení automatických strojů a linek
  • Návrh konstrukčních řešení pro koncernové i externí zákazníky
  • Provádění konstrukčních výpočtů
  • Podpora při montáži a uvádění nových zařízení do provozu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Zkušenosti v oboru elektro konstrukce a automatizace
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Znalost projektování v EPLANu nebo v AutoCADu (možnost zaškolení)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje)
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Neváhejte mne kontaktovat emailem: Anna.Lhotova@hofmann-personal.cz nebo telefonicky: 702 168 011.