PRÁCE NA MÍRU

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK
Nemosok

Popis pozice:

  • Třídí a zajišťuje zpravý klientů oddělení a zodpovídá za správnou manipulaci s nimi.
  • Kompletuje zdravotnickou dokumentaci
  • Ve spolupráci s příslušnými zaměstnanci oddělení zadává účty pro zdravotní pojištovny do NIS.
  • Na základě aktuálních informací od příslušného oddělení zodpovídá za termíny kontrola a uzávěrek účtů.
  • Zodpovídá za zakládání a vyhledávání chorobopisů a řádné vedení zápůjční knihy chorobopisů.
  • Zajišťuje komunikaci se spisovnou při předávání neaktuálních chorobopisů a při vyžádání těchto chorobopisů pro potřeby oddělení.
  • Připravuje a odesílá podklady pro finanční oddělení.
  • Zajišťuje distribuci pošty na oddělení.
  • Zadává příslušné údaje do NIS.
  • Zajišťuje ostatní administrativní činnosti.

Nabízíme

  • Individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v administrativě výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti, týmová spolupráce, efektivní komunikace, reprezentativní vystupování
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

Dodatečné informace Benefity:

  • 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, relaxační masáže, sportovní a kulturní vyžití v Sokolovském regionu, slevové vouchery – např. kosmetické služby, právní služby, IT služby, nebo např. možnost využití Apartmánů Engadin na Božím Daru. Program zaměstnaneckých benefitů je spuštěn od 1. 7. 2011 a nadále se rozšiřuje a dle sezónní nabídky aktualizuje.

Výběrové řízení:

  • Strukturovaný životopis a kopii kvalifikačních dokladů zašlete v termínu do 31. 8. 2017. skrze tlačítko ODPOVĚDĚT.