PRÁCE NA MÍRU

FAKTURANTKA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE
Marius Pederson

Místo výkonu:

  • Ždánice 71, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

Náplň práce:

  • vystavování, příjem a kontrola faktur, zpracování podkladů pro fakturaci
  • vedení pokladny
  • dodržování všech legislativních záležitostí
  • komunikace s provozním a obchodním oddělením
  • administrativní činnosti
  • aktivní spolupráce s pracovníky provozovny

Požadujeme:

  • ÚSO/SŠ/VŠ vzdělání
  • smysl pro pořádek a kvalitní organizaci
  • příjemné profesionální vystupování a vyjadřovací schopnosti
  • praxe v oblasti fakturace a nakládání s odpady výhodou, ne podmínkou
  • vysoké pracovní nasazení
  • právní bezúhonnost
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel atd.)

Nabízíme

  • zodpovědnou práci pro společnost, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství
  • jistotu stabilní firmy
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici reagujte pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.