PRÁCE NA MÍRU

Řidič/ka VZV
Kaufland

Centrální sklad Olomouc:

  • Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme stabilitu, výzvy a možnosti budovat kariéru.

Vaším úkolem bude:

  • naskladňování / vyskladňování palet s pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jiné manipulační techniky dle skladových příkazů, platných směrnic, logistických pravidel a pokynů vedoucího, naskladňování / vyskladňování palet do regálového systému do výše 10 m, úklidová činnost, závoz palet na výdejové zóny, dodržování nastavených procesů příjmu a výdeje zboží

Očekáváme od Vás:

  • praxi v zakládání zboží do regálu do výše 10 m
  • týmový duch
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
  • 13. mzdu (v rámci věrnostního programu)
  • stravenky
  • kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
  • důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje