Grafton Recruitment s.r.o.

JUNIOR SERVICE LEVEL ANALYST, 25 000 Kč/měs.
13-12-249471

Jste absolventem SŠ / VŠ, kterým hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás MS Excel a práce s čísly a reporty Vám není cizí? Pokud k tomu navíc máte i dobrou angličtinu, pak jste ten, koho právě hledáme! Momentálně obsazujeme pozici JUNIOR SERVICE LEVEL ANALYST.

Náplň práce:

  • podpora Service Management teamu (SDM) s administrativními a primárně service management aktivitami
  • pravidelná aktualizace Service Level Agreementu
  • revize/úprava reportů
  • podpora k přípravě Service Performace Review meetingu se zakazníky
  • zápisy z meetingů
  • další administrativní podpora
  • správa a aktualizace dat

Start: ihned

  • Pracovní smlouva do konce roku s možností dalšího prodloužení (dlouhodobá spolupráce)

Mzda:

  • 25 000 Kč

Lokalita:

  • Praha 4 (v blízkosti metra Chodov)

Požadavky:

  • alespoň SŠ vzdělání
  • dobrá znalost AJ (aspoň B2 úroveň, ve společnosti pracuje velké množství cizinců)
  • velmi dobrá znalost MS Excel je naprostou nutností (kontingenční tabulky, fce SVyhledat, if apod.)
  • aktivní osobnost ochotná učit se
  • flexibilita
  • pečlivost, orientace na detail, schopnost pracovat zodpovědně s čísly
  • komunikativnost
  • dobré administrativní schopnosti
  • schopnost pracovat v týmu

Benefity

  • výborná startovací pozice pro budoucí kariéru
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • sick days
  • účast na globálních projektech
  • přátelská atmosféra
  • mezinárodní prostředí