PRÁCE NA MÍRU

Recepční - Brno
Repromeda

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici recepční:

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • Pravidelné měsíční odměny až do výše 25% mzdy
  • 20 dní dovolené plus 3 dny „Sick Days“
  • Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • Výuku cizích jazyků
  • Práci v atraktivním a dynamickém oboru
  • Příjemný kolektiv a prostředí

Požadujeme:

  • velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem (znalost více jazyků vítána)
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné vystupování, dobré organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, profesionální vystupování
  • pracovitost, loajálnost
  • odolnost vůči stresu
  • zkušenost na recepci výhodou
  • ekonomické vzdělání výhodou

Náplň práce:

  • komunikace s pacienty (osobní, telefonická, emailová)
  • zakládání karet pacientů
  • práce s databází pacientů v interním programu
  • práce na pokladně
  • vyúčtování a fakturace pacientům v CZK a EUR
  • ověřování dokumentů