PRÁCE NA MÍRU

Výživový specialista - Praha 8
Svět Zdraví

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou buď v oboru zaměřeném na zdraví a dietologii (dietní sestra, nutriční asistent, nutriční terapeut aj.), nebo certifikovaný kurz výživového poradce.
  • výborné prodejní schopnosti
  • aktivitu, samostatnost, příjemné vystupování
  • kladný vztah k doplňkům stravy
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • výhodou praxe v oblasti nutričního poradenství či obchodní činnosti

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení, odborného růstu a příjemné pracovní prostředí
  • nadstandardní finanční ohodnocení (fixní odměna + bonusový systém závislý na dosažených tržbách)
  • práci na hlavní pracovní poměr či zkrácený úvazek

Pracovní náplň:

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
  • průběžné rozvíjení obchodních znalostí a dovedností

Další informace:

  • Místo pracoviště: Praha 8 - Karlín
  • Termín nástupu: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: zkrácený úvazek, plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce, pracovní smlouva
  • Benefity: provize z prodeje, příspěvek na vzdělání, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení