Práce pro lepší BUDOUCNOST

HLAVNÍ SKLADNÍK ve skladu s ručním nářadím
S.O.S. Dekorace

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á má rád/a výzvy a dobrodružství. Rád/a rozvíjí nové myšlenky a hledá netradiční řešení. Má chuť jít neustále kupředu. Zvyšuje laťky sobě i okolí. Nabízíme velice tvůrčí, samostatnou a dynamickou práci, zajímavou a ojedinělou svým obsahem.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za vedení skladu s ručním nářadím, výdej a příjem zboží
  • Pravidelné inventury zboží, organizace skladu
  • Administrativní činnosti související s provozem skladu (práce se systémem Helios, ad hoc úkoly)
  • Vaší výhodou je ochota k fyzické práci a orientace v oboru elektro

CO POŽADUJEME:

  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici ve skladovém provozu
  • Znalost nářadí a spotřebního materiálu výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou znalost práce s informačním systémem Helios
  • Pokročilá znalost práce s PC (excel)
  • Chuť do práce, sebekázeň, organizovanost
  • Ochota k práci přesčas (především zimní sezóna září-únor)

CO NABÍZÍME:

  • Práce v zajímavém a kreativním oboru
  • Prostor pro seberealizaci
  • Osobitý přístup
  • Nástup IHNED (příp. dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Kunratice
  • Pracovní poměr na dobu určitou - možnost prodloužení v případě oboustranné spokojenosti