Práce pro lepší BUDOUCNOST

Recepční vzdělávacího centra
Pronájem Klimentská s.r.o.

Pracovní, vzdělávací a školící centrum k pronájmu s vlastní recepcí v centru Prahy hledá brigádnici na místo recepční. Do týmu hledáme mladého, komunikativního a veselého ducha.

Rozsah práce: dle rozvrhu směn recepce a dle dohody (provozní doba pondělí – pátek 8.30 – 20.00 hod., víkendy nepravidelně), cca 20 hod./týden

Nástup: hned nebo od 1.9.2017

Odměna: 80 - 120 Kč/hod. dle výkonu + další benefit

Náplň práce:
- drobné administrativní činnosti
- administrativní práce na PC
- vyhledávání na internetu
- evidence pošty
- další drobné práce spojené s chodem recepce
- uvádění návštěv do školících místností
- obsluha školících místností – evidence, zajištění občerstvení, úklid
- více na www.pronajemklimentska.cz

Požadujeme:
- uživatelskou znalost práce na PC, Word, Excel
- základní znalost anglického jazyka
- velmi příjemné a asertivní vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, pečlivost
- týmového ducha

Nabízíme: motivační odměny, účast na vzdělávacích akcích a další firemní odměny a benefity.