Práce pro lepší BUDOUCNOST

Administrativa/Operátorka/Dispečerka
PRAGUE AIRPORT TRANSFERS, s.r.o.

Přepravní společnost hledá studentky pro administrativní a dispečerské práce formou dlouhodobé brigády. Práce probíhá v kancelářích na Praze 6 v Dejvicích, v blízkosti metra. Práce je zejména vhodná pro VŠ studenty, ale není podmínkou.

Náplň práce:
• práce na dispečinku (jednoduchá komunikace mezi řidiči a zákazníky)
• jednoduchá koordinace řidičů (změna řidičů, zadávaní nových řidičů k objednávkám)
• práce s rezervačním systémem (zadávání a vyhledávání objednávek)
• příjem telefonických objednávek, vyřizování e-mailů od zákazníků
• brigáda na směny Po-Ne dle vašeho školního rozvrhu (od 7:00 do 15.00 nebo od 15:00 až 23:00), alespoň 2 dny v týdnu (ve dnech které Vám vyhovují)

Očekáváme:
• dobrou znalost AJ (znalost jakéhokoliv dalšího jazyku velkou výhodou)
• uživatelskou znalost práce na PC (outlook, internet)
• zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:
• získání praxe v rozvíjející se dynamické společnosti
• rozvíjení znalosti AJ každodenní komunikací se zákazníky
• motivující finanční ohodnocení, placené zaškolení
• garance finančního růstu již po 5 měsících
• práci v mladém a velmi příjemném kolektivu v blízkosti metra Dejvická
• směny dle vašeho časového rozvrhu

Praha – Dejvice