MAMINKY A BRIGÁDY

BACK OFFICE - brigádník
BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE:

  • Do našeho týmu podpory péče o klienty aktuálně hledáme šikovného brigádníka/brigádnici, který bude zajišťovat administrativní podporu našeho týmu na back office. Jedná se o příležitost pro všechny studenty, kteří mají zájem o dlouhodobou praxi při studiu a zároveň chtějí získat zkušenosti z banky.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrativní podpora týmu back office
  • Zajišťovat zpracování agendy příchozí pošty od klientů (zejména elektronické)
  • Zajišťovat písemnou, telefonickou a osobní komunikaci s klienty
  • Zajišťovat zpracování off-line požadavků z Klientské zóny
  • Zajišťovat zpracování duplicit, nepotvrzených transakcí a rozdílů financování
  • Zajišťovat zpracování odstoupení od distančních smluv, devinkulace
  • Zajišťovat zpracování žádostí klientů čerpání a úhrad
  • Archivovat korespondenci, dokumenty a doklady
  • Zajišťovat podporu kolegům z callcentra

POŽADUJEME:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Ideálně student VŠ
  • Uživatelská znalost práce s PC (hlavně MS Office)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti zejména dobrý písemný projev
  • Schopnost rychle se rozhodovat
  • Logické myšlení
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • Schopnost rychle se učit a orientovat se v nových informacích
  • Flexibilita, pozitivní přístup ke změnám

NABÍZÍME:

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Praha-Smíchov