Práce pro lepší BUDOUCNOST

Náborář/ka
FLS One s.r.o.

Náborář/ka

Společnost FLS One s.r.o., hledá do Svého týmu vhodného kandidáta na pozici Náborář/ka.

Náplň práce

- zajišťování chodu personálního oddělení
- samostatná organizace výběrových řízení
- kompletní odpovědnost inzerce a aktivní práce na sociálních sítích
- posuzování životopisů, samostatné vedení pohovorů s kandidáty a jejich posouzení
- tvorba pracovním smluv, přihlašování/odhlašování cizinců
- úzká spolupráce se mzdovou účtárnou
- práce s firemní databází, související administrativa

Požadujeme

- Praxe v personální agentuře nebo zkušenost v rámci recruitingu VÝHODOU
- Organizační schopnosti
- Komunikativnost a nadšení pro věc
- Spolehlivost, samostatnost
- Odolnost vůči stresu
- Znalost práce na PC
- Znalost Aj výhodou

Nabízíme

- Pečlivé zaškolení, práci v příjemném kolektivu
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Spolupráci ve stabilní společnosti
- Notebook, telefon
- Pracoviště na Praze 8
- Nástup možný dohodou