LUX Czech s.r.o.

Prodejní konzultant
Zlepšujeme kvalitu života stále většího počtu lidí po celém světě díky inovativním řešením pro čistý vzduch, čistou vodu a lepší vnitřní prostředí. Vzhledem ke zvyšujícímu se zájmu hledáme do našeho týmu prodejního konzultanta.

Požadujeme:

  • min SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost zvládat různorodé situace s úsměvem
  • výbornou znalost českého jazyka
  • dobrý mluvený projev
  • uživatelská znalost PC, pečlivost
  • reprezentativní komunikační schopnosti, samostatnost
  • chuť se vzdělávat

Náplň práce:

  • práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti (pracovat pomocí CRM)
  • komunikace s potenciálními klienty
  • vedení obchodních jednáních
  • realizace marketingových kampaní
  • administrativní činnost
  • úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
  • účast na školeních a rozvojových poradách

Nabízíme

  • atraktivní a pohodové firemní prostředí
  • spolupráci na ŽL
  • rozvoj znalostí v oblasti kvalitního interiérového prostředí
  • možnost firemního automobilu
  • fixní měsíční odměnu 25.000 Kč + provize (cca 15.000 - 25.000 Kč)